"Не потрібно вводити людей в оману. Реальним керівником уряду в Україні є саме Янукович, і він має усі необхідні повноваження, щоб навести лад у ситуації з невиплатою зарплат",, - заявляють у партії.

"Водночас вкрай безвідповідальною виглядає поведінка урядовців, які замість того, щоб кинути усі зусилля на подолання заборгованості – перекидають відповідальність за борги по зарплаті один від одного, як розпечену картоплю", - наголошують у "БЮТ-Батьківщина".

"Особливим цинізмом" те, що влада в рази збільшує тарифи на газ, електроенергію та житлово-комунальні послуги, однак не поспішає ліквідовувати борги по зарплатах", - йдеться у заяві партії.

"Крайньою межею цинізму можна назвати ситуацію, коли до візиту Януковича в його рідне місто Єнакієве у квітні планують відремонтувати дороги на 13 млн. грн. бюджетних коштів. А в цей самий час шахтарі єнакієвської шахти "Красний Октябрь" 2,5 місяці сидять без копійки зароблених важкою працею грошей. При цьому усі звернення шахтарів до уряду та місцевої влади брутально ігноруються", - наголошують у партії.