Новинки Intel

Приміром - концепт розумної гарнітури Jarvis, яка фактично стане конкурентом Google Glass. З допомогою цього Bluetooth-пристрою та спеціального додатку для смартфону можна користуватися навігацією, пошуком, отримувати інформацію про найближчі ресторани тощо.

Відповідно до сучасних тенденцій Intel показала і власний розумний годинник. На відміну від продуктів Sony, Pebble та Samsung, цьому ґаджету не потрібен смартфон для повноцінної роботи. Девайс може з'явитися на ринку вже цього року.

Годинник, як і гарнітуру Jarvis та смартфон, можна зарядити бездротовим способом. Для цього Intel розробила спеціальну чашу, яку теж продемонстрували на виставці.

Також Intel представила розумні стереонавушники, які особливо стануть в нагоді спортсменам. Вони вміють не лише програвати музику, а й повідомляти фітнес-додаткам важливі життєві показники, наприклад, серцебиття.

І на завершення - мініатюрний комп'ютер під назвою Edison. Виконаний у форматі SD-карти девайс оснащений двоядерним процесором, модулями Wi-Fi і Bluetooth. Працює ґаджет на платформі Linux і навіть має власний магазин додатків.

Для демонстрації потенціалу Edison Intel представила систему догляду за немовлятами Nursery 2.0. Спеціальна іграшка відстежує температуру дитини і передає дані на чашку з кавою. Якщо з малюком все гаразд, то на стінці з'являється зелена посмішка, якщо ж ні - червоний індикатор. Також "жабка" може повідомити, коли потрібно підігріти молоко, щоб погодувати немовля.

Потенційні новинки Samsung

На виставці CES 2014 компанія Samsung розкрила інформацію про кілька мобільних новинок, які незабаром вийдуть на ринок.

Для початку - новий флагманський смартфон. За словами корейців, Galaxy S4 так і не став популярним через те, що виявився надто схожим на попередника. Тому Galaxy S5 отримає важливі інновації.

Смартфон оснастять доопрацьованим дисплеєм діагоналлю 5,25 дюйма з роздільною здатністю Quad High Definition (QHD).

Він має вчетверо більше пікселів (2560х1440), ніж HD-екрани. Також апарат може отримати сканер сітківки очей і металевий корпус. До продажу Galaxy S5 надійде навесні.

Крім того, Samsung вже працює над розумним годинником Galaxy Gear другого покоління. Він отримає вдосконалений дизайн, компактнішу конструкцію і розширену функціональність.

А ще - новий планшетофон Galaxy Note оснастять вигнутим по краям дисплеєм, який дозволить читати повідомлення дивлячись на апарат збоку.