Ціна на золото та дорогоцінні камені залишається до кінця року стабільною.

Відстежуючи події у світі ювелірного мистецтва, фахівці Gold.ua повідомляють про одну з великих передноворічних покупок. Нею стало придбання кільця з кашмірським сапфіром від Tiffany&Co на аукціоні Bonhams New Yorks Fine Jewerly. Камінь, обрамлений в золото і оточений двома діамантами, має вагу 7,8 карат. Підсумкова вартість прикраси при продажу склала 1,35 мільйона доларів.

Співробітники аукціонного дому описують кашмірський сапфір словами "рідкісна якість" і "глибокий насичений колір".

Нагадаємо, що кільце було виготовлено в кінці 20 століття дизайнерами Tiffany& Co, а огранюванням діамантів займалися провідні майстри Європи.

Цінні подарунки від Gold.ua

Вибираючи подарунки на Новий рік, не забудьте про те, що великий асортимент ювелірних прикрас в інтернет-магазині Gold.ua дозволяє побалувати рідних і близьких гідними і стильними презентами від відомих ювелірних будинків світу та України (у тому числі і Tiffany & Co).

В інтернет-магазині представлені вишукані прикраси на будь-який смак і для кожного конкретного випадку.

  • Для милих леді — сережки, брошки і підвіски, витончені каблучки, кулони і годинничок. Інвестиції в прикраси стануть сімейним надбанням для кількох поколінь.
  • Для стильних джентльменів — елітні подарунки, годинники, канцелярське приладдя під гучним ім'ям ювелірних будинків Gucci, Bvlgari, Pandora, Versace та ін.
  • Для майбутньої сімейної пари — витончені обручки з дорогоцінних металів (золото, срібло, платина) у поєднанні з коштовними і напівкоштовними каменями.

І навіть самих юних можна порадувати в Gold.ua милими і симпатичними ювелірними виробами у вигляді забавних кулонів, легкого ланцюжка, срібною ложечки або симпатичною золотий шпильки. Наповнювати шкатулку коштовностей ніколи не пізно.

Розумне рішення — Gold.ua

Інтернет-магазин Gold.ua почав свою роботу в 2009 році і за шість років сформував велику базу постійних покупців, що віддають перевагу інвестувати кошти в дорогоцінні метали та ювелірні прикраси.

Справжність кожного виробу, представленого в ювелірному бутіку Gold.ua, дозволяє стверджувати, що сімейний капітал з часом буде тільки зростати разом із зростанням ціни на золото.

Інвестувати в коштовності звикли зірки кіно та естради України та країн СНД, довіряючи професіоналам. Олег Філімонов та Олена Кравець, Ольга Сумська та Василіса Фролова, а також багато інших знаменитостей зробили свій вибір на користь gold.ua. Формуйте сімейні цінності грамотно, спрямовуючи погляд у майбутнє.