Про це сказав представник Головного управління розвідки Міноборони України Вадим Скібіцький.

Важливо А що з обличчям: росіяни знову почали отримувати повістки – у них паніка

За його словами, Росії знадобиться приблизно 2 місяці, щоб організувати військові формування, і будь-який успіх агресора на полі бою залежатиме від того, наскільки добре оснащеними та навченими будуть військові.

Він додав, що багато чого також залежатиме від продовження поставок в Україну західних боєприпасів і зброї для оснащення нових резервних підрозділів, які готує Україна.

Якщо Росія цього разу програє, тоді Путін зазнає краху. Вони роблять наголос на кількості людей і техніки і сподіваються перемогти нашу сторону,
– сказав Скібіцький.

Коли чекати на нову хвилю мобілізації у Росії

Україна очікує, що остання хвиля мобілізації в Росії буде оголошена 15 січня, після зимових свят. Раніше розвідка Естонії переконана, що Росія почне другу хвилю мобілізації після Різдва. Однак перша хвиля мобілізації не була завершена, а тільки призупинена в певних регіонах. Відповідну заяву зробив керівник центру розвідки Збройних сил Естонії Марго Гросберг.

Гросберг каже, що досвід минулої мобілізації в Росії свідчить про те, що на підготовку бійців Росія витрачає від 2 до 3 місяців. Тобто Якщо після Різдва країна-агресорка почне нову хвилю мобілізації, то вже наприкінці березня або на початку квітня нових мобілізованих можуть відправити на фронт.