Пряма трансляція на
Останні випуски

Чеченська діаспора вступилась за нападників на Мустафу Найєма

Чеченська діаспора у побитті нардепа Мустафи Найєма звинуватила самого Найєма. Хоча вчинки своїх хлопців теж не схвалюють. Кажуть, мовляв нардеп поводив себе агресивно, а треба було просто пропустити молодиків на дорогій автівці, навіть незважаючи на те, що вони порушили правила.

Представники чеченської діаспори вийшли на несподівану прес-конференцію. Вони вважають, що конфлікт спровокував Мустафа Наєм, а тепер його ще й роздуває. Мовляв, треба було не блокувати машину, і не намагатись врозумити, а просто пропустити.

Читайте також: Якби в Україні за порушення одразу карали, на Найєма ніхто б не напав, – експерт

Водночас у чеченській діаспорі переконують, що не захищають молодиків, які побили Наєма. Мовляв, мають відповідати за законом. Та просять не ототожнювати їх зі всіма чеченцями, не розвивати ксенофобію.

Брат постраждалого нардепа адвокат Масі Наєм каже, справа не в національності. Крапку має поставити слідчий і суддя. Найбільші травми Наєму нанесли брати Саітови. Затримали двох з них, третій від правоохоронців втік. До речі, родина Саітових в керівному складі діаспори чеченського народу, яка й вийшла на прес-конференцію.

Читайте також: Притула про Найєма: довелось отримати в морду, щоб почати ототожнювати себе із "черню"

Проти свавілля етнічних злочинних угруповань під столичною поліцією протестували активісти. Вони заявляють, що поліцейські на місцях часто або кришують такі банди, або просто бояться із ними боротись. І мова тут не лише про чеченців. Проблема у злочинцях різної національності.

"За 4 місяці цього року до суду спрямовано 12 кримінальних проваджень з ознаками злочинних угрупувань. Не всі по етнічним угрупуваннях, але серед них є і такі", – зазначив співробітник Управління Національної поліції Києва Олександр Пивовар.

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Коментарі