"В жодній демократичній країні світу суди не проводять свої засідання і не приймають рішення під впливом вулиці і під силовим пресингом натовпу, в атмосфері жорсткої образи суддівського корпусу. Якби в будь-якій іншій демократичній країні хтось спробував силовим методом впливати на прийняття рішення незалежної судової влади, то органи правопорядку, відповідно, на це відреагували б", — каже Чечетов, якого цитує прес-служба Партії регіонів.

Читайте також: Понад десятеро активістів, троє нардепів та кілька журналістів постраждали вчора під час сутичок

Він згадав про події у німецькому Гамбурзі напередодні Нового року в Гамбурзі, коли поліція розганяла протестувальників водометами і гумовими кийками.

"Тому, подивившись на недавні події біля Києво-Святошинського районного суду, можна сказати, що наші правоохоронні органи діяли за ситуацією і відповідно до поточної обстановки. Точно так само, як їх європейські колеги", — додав регіонал.

Нагадаємо, вчора Києво-Святошинський суд Київської області засудив Ігоря Мосійчука, Володимира Шпару та Сергія Бевза до 6 років позбавлення волі. Так званих "васильківських терористів" визнали винними в намірі скоїти вибух пам'ятника Леніну в Борисполі під час святкування Дня незалежності в 2011 році.

Після винесення вироку розпочалися сутички активістів із "Беркутом". Бійка спалахнула після того, як люди заблокували виїзд, щоб автозаки із засудженими не могли виїхати. Внаслідок сутичок активістів із "Беркутом" постраждали 11 протестувальників, журналісти, правоохоронці та Юрій Луценко.

Після пікету Києво-Святошинського суду розпочато декілька кримінальних проваджень за фактами хуліганства, насильства щодо працівників правоохоронних органів та втручання в діяльність судових органів.