Мати вже збилася з ліку, скільки нагород у її доньки. Та про ось цю медаль не забуде ніколи, адже саме з неї все почалось.

Читайте також: Чемпіонат Європи з біатлону: українки фінішували за крок до п'єдесталу

"Оце найперша медаль її. Вона маленькою була, 11 років мала, її в Конотопі за крос виграла", – зазначила мати Галина Кузнєцова.

Анна швидко перейшла на всеукраїнський рівень, а там уже й на міжнародний.

Мама Ані хворіє, працювати не може, тож премії за перемоги та спортивні стипендії дівчини – єдине, з чого живе родина. Та п'ять років тому було ще гірше. Батько сім'ю покинув, мама з дитиною ледь зводили кінці з кінцями.

Біля лижної бази там підвальчик є такий невеликий. Ми його з мамою там орендували і жили в ньому,
– зазначила Анна Кривонос.

Посприяти дівчині обіцяла місцева влада. Однак, роки йдуть, нагород більшає, а квартири немає.

"Управлінню молоді та спорту доручено розробити програму. У мене 100% впевненість, що депутати, як завжди, підтримають цю ініціативу і вже з березня місяця такі спортсмени як Ганна Кривонос та інші переможці міжнародних змагань отримають можливість за бюджетні кошти поліпшити свої житлові умови", – запевнив начальник управління молоді та спорту Сумщини Дмитро Лантушенко.

До слова, українські біатлоністи та плавці долучилися до флешмобу на підтримку російських курсантів, які раніше зняли вірусний ролик на відому композицію "Satisfaction" італійського діджея Бенні Бенассі.