Миколаївські патрульні оперативно супроводили в лікарню 10-річного хлопчика, який перебував у важкому стані.

Читайте також На Закарпатті діти закидали камінням автомобіль швидкої допомоги

Автівки не охоче пропускали карету швидкої

Інспектори відділу безпеки дорожнього руху Сергій Тамара та Андрій Толстяк, перебуваючи на патрулюванні, звернули увагу на карету швидкої, яка рухалась з увімкненими спецсигналами. Однак водії не поспішали надавати їй перевагу в русі.

Тоді патрульні увімкнули спецсигнали та супроводили автомобіль до дитячої лікарні. Там на малого пацієнта вже чекали медики.

Хлопчик міг загинути

Згодом з'ясувалося, що хлопчик перебував у критичному стані, а дорогою до лікарні в дитини сталася зупинка серця. На щастя, поруч були лікарі, яким вдалося його реанімувати.

У поліції водіїв закликали пропускати на дорозі спецтранспорт з увімкненими синіми проблисковими маячками та спеціальними звуковими сигналами. Адже втрачені хвилини для спецтранспорту в дорозі означають втрачені хвилини для людей, які потребують негайної допомоги.

Поліція супроводила авто швидкої до лікарні: дивіться відео

Текст публікації патрульної поліції Миколаєва:

Миколаївські патрульні оперативно супроводили в лікарню 10-річного хлопчика у критичному стані

Інспектори відділу безпеки дорожнього руху Сергій Тамара та Андрій Толстяк, перебуваючи на патрулюванні, звернули увагу на карету швидкої, яка рухалась з увімкненими спецсигналами. Проте водії не поспішали надавати їй перевагу в русі.

Тоді ж патрульні, увімкнувши спецсигнали, миттю супроводили автомобіль до дитячої лікарні, де на пацієнта вже чекала медики.

Як з'ясувалося згодом, хлопчик перебував у критичному стані, а дорогою до лікарні в дитини сталася зупинка серця. На щастя, поруч були професійні лікарі, яким вдалося його реанімувати.

Закликаємо водіїв пропускати спецтранспорт на дорозі з увімкненими синіми проблискові маячками та (або) спеціальними звуковими сигналами. Пам’ятайте, втрачені хвилини для спецтранспорту в дорозі означають втрачені хвилини для людей, які потребують негайної допомоги.

Нагадуємо, що за цей вид правопорушення передбачена адміністративна відповідальність — штраф у сумі 510 гривень (ч.3 ст. 122 КУпАП).