Заняття для танцюристів безкоштовні. Вони самі шиють костюми, займаються постановкою номерів і незважаючи на свій поважний вік марять великою сценою.

Три роки тому безкоштовну студію танців відкрив 75-річний Олександр Ковальчук. Чоловік з дитинства захоплюється танцями. Згодом хобі переросло у професію. Тепер же вирішив урізноманітнити життя пенсіонерів.

Приходять люди, котрі зовсім без поняття, без ритму, не мають уявлення про танець і я намагаюся до кожного підібратися. Дивишся в їхні очі і все: і тонеш, так би мовити, розчиняєшся і з ними працюєш,
– поділився хореограф Олександр Ковальчук.

Вальс, ча-ча-ча, танго – це далеко не повний перелік танців, які вивчили пенсіонери. Зараз у студії займаються майже півсотні осіб віком від 50 до 80 років. Заняття проходять двічі на тиждень в приміщенні територіального центру соцдопомоги.

Читайте також: Як українка стала провідною солісткою Американського театру балету

Танцюристи зрідка влаштовують в Черкасах концерти. Кажуть, що із задоволенням показали б свої досягнення і в інших містах, однка ресурсів не вистачає. Шукають благодійників, які б допомогли влаштувати гастролі й оновити сценічні костюми.