На вулиці міста до трьох учнів 5 класу однієї із місцевих шкіл підійшов молодий чоловік і повідомив, що шукає злочинця, який викрав мобільний телефон. І саме цей мобільний телефон знаходиться зараз в одного з хлопців, повідомила помічник начальника міського відділу міліції Наталія Човпило. Діти повірили незнайомцю. Телефон незнайомець забрав, але пообіцяв повернути через пів години у дільничному пункті міліції, який знаходиться неподалік. Запросив прийти до нього хлопця разом із своїм батьком.

Учень разом з батьком прийшли у вказаний час до дільничного пункту міліції. А там з’ясувалося, що чоловік, який представився міліціонером, — шахрай. Опитавши дітей, співробітники міліції склали фоторобот незнайомця. За кілька днів правоохоронці затримали грабіжника.

Ним виявився 20-річний чернігівець, раніше судимий за пограбування і шахрайства. Мобільний телефон, який він забрав у хлопця, знайшли у ломбарді, куди грабіжник здав його за 100 гривень.

Проти затриманого порушили кримінальну справу за ч. 2 ст. 186 Кримінального кодексу України — грабіж. Затриманий перебуває в ізоляторі тимчасового тримання. Йому загрожує 6 років ув’язнення.