Остання розмова бійця

Матір загиблого розповіла, що у день смерті воїн мав поїхати на пологи до дружини, але в Чернігові пролунала тривога. Сергій подзвонив до мами і сказав, що приїхати не зможе. Це була остання їх розмова.

Увага Прокуратура почала розслідування вбивства півторарічного хлопчика, який загинув у Маріуполі

Військовий отримав важке поранення ніг

25 лютого військовий зустрічав колону танків поблизу Рівнопілля, де в бойову машину українських захисників прийшов удар окупантів, внаслідок якого Сергій отримав важке поранення ніг.

В день, коли Сергій помер, в нього народилася довгоочікувана донька. Дівчинку назвали Міланкою.

В нас народилася внучка. Це сталося в один той самий навіть час, коли не стало батька, на світ з'явилася його донька. І знаєте, вона – його маленька копія,
– розповіла мати загиблого героя Світлана Пантелюк.

Сергій спішив жити

Сергію було 24 роки. Він родом з села Бирлівка Вінницької області. Закінчив Львівський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут і та національну академію Сухопутних військ імені Петра Сагайдачного.

Там він познайомився з командиром Сергієм Телушковим. Служив в 1 окремій танковій бригаді Гончарівського. Вони разом того дня давали відсіч ворогу під Рівнопіллям. Сергій Телушков загинув на місці, а Сергій Пантелюк – за кілька годин після свого командира.

Він дуже спішив жити і я лише зараз розумію чому все так,
– розповіла Світлана Пантелюк.


Загиблому герою було 24 роки / Фото суспільне

Сергій Пантелюк був кандидатом в майстри спорту України з греко-римської боротьби, учасником АТО, у квітні він мав знову їхати на ротацію на схід України.


Оперативна інформація рятує життя. Читайте наш телеграм, там ми зараз найшвидші. Цілодобово!