“За” проголосували 42 обранці. Недовіра міському голові - результат тривалого протистояння градоначальника з депутатським корпусом. Було тут все: і сесії міськради без участі мера, і судові позови, і довготривалі погоджувальні ради. Четвергова сесія розпочалась зі зміни порядку денного.

“Чернівецька міська рада вирішила припинити достроково повноваження міського голови Миколи Федорука у зв’язку із порушенням ним Конституції України, законів України та незабезпечення здійснення наданим ним повноважень”, - сказав депутат Чернівецької міської ради Анатолій Чесанов ("Батьківщина").

Перед тим, як розпочати таємне голосування, депутати меншості - Всеукраїнського об’єднання "Свобода" та "Фронту змін" - оголосили свої позиції.

“Жодних законних підстав оголошувати про дострокове припинення міського голови немає. Незаконні рішення фракція "Фронт змін" приймати не буде”, - каже депутат Чернівецької міської ради Олексій Каспрук ("Фронт змін").

“Фракція “Свобода” у міській раді, враховуючи свою відповідальність перед громадою, заявляє, що не буде голосувати про дострокове припинення повноважень міського голови і відмовляється брати участь у голосуванні з цього питання”, - заявив депутат Чернівецької міської ради Мар’яна Кривич (ВО "Свобода").

Щоправда, ці заяви мало вплинули на підсумок голосування. Як і демонстративне розірвання своїх бюлетенів депутатами від "Свободи".

“Чернівецька міська рада 6-го скликання прийняла рішення про дострокове припинення повноважень міського голови Миколи Федорука”, - оголосив голова лічильної комісії Дмитро Сірман.

Микола Федорук покинув сесійну залу без жодних коментарів. Від зустрічі з журналістами відмовився. Обов’язки ж мера перейшли до секретаря міськради.