Впродовж останнього ігрового дня не опустились нижче завдяки упевненій перемозі над найтитулованішою командою останнього десятиліття "Детройтом". Відразу три сухі шайби влетіли у ворота "Ред Вінгс" у першому періоді протистояння в Місті Моторів.

Ховарда по черзі засмучували Сібрук, Бен Сміт та Кемпбел. А в наступній 20-хвилинці учетверте кіпера “крилець”, скориставшись пасом Сібрука, пробив Хосса. Практично забезпечивши потрібний результат чорні яструби дозволили закинути шайбу престижу і господарям.

Навіть дві. Після влучних кидків Міллера та Холмстрьома рахунок став остаточним. 4:2 - "Чикаго" все ще не гарантувало місця під сонцем. В доленосному останньому матчі регулярного чемпіонату знову зустрінуться з "Детройтом".

Для “Ред Вінгс” наступна гра вже нічого не вирішуватиме. Червоні крила не опустяться нижче третього рядка конференції, як найкраща команда Центрального Дивізіону.

Невтішні новини надійшли зі Сходу. Там за межі прохідної зони викотились "Рейнджерс" нашого Руслана Федотенка. На восьму сходинку застрибнула "Кароліна".