Цієї ночі тільки в серії булітів “яструбам” вдалося переграти вдома "Оттава Сенаторс". Після сухого першого періоду гості відкрили рахунок стараннями Альфредсона, однак Шарп ще до перерви повернув паритет, а всередині вирішальної 20-хвилинки Кейн вивів вперед чемпіонів.

“Сенатори”, утім, зайвий раз довели, що у новому сезоні із “яструбами” можна боротися - Міхалек за півтори хвилини до фінальної сирени зробив рахунок 2:2 і перевів гру в овертайм.

Додатковий час сильнішого не виявив і суперники взялися тягти квитки у хокейній лотереї - фартовішими виявилися все таки господарі: 3:2 - 22га перемога чикагців у 43-х поєдинках.

Восьма у сезоні шайба Руслана Федотенка допомогла “Нью-Йорк Рейнджерс” впоратися із “Далласом”. “Торонто” розбило “Атланту”, “Кароліна” впоралася із “Флоридою”. У хорошому настрої лід покидали хокеїсти “Детройта”, “Ванкувера” та “Анахайма”.