Цього разу ні з чим місто вітрів покинули "Мемфіс Грізліс". Гості вже в першій половині зустрічі спробували втекти в рахунку, створивши 9-очковий гандикап.

Однак відрізок 13:1 наприкінці другої чверті знову вивів уперед "биків". Усе спочатку командам довелося розпочинати в фіналі зустрічі. За 2,5 хвилини до сирени рахунок був рівним – 93:93. У вирішальний момент гру на себе взяв Деррік Роуз. Чудовий прохід лідер "Чикаго" не просто завершив результативно, але ще й спровокував суперника на фол.

На останніх секундах матчу гості зі штату Теннессі усе-таки отримали шанс врятувати гру. Майк Конлі кидав з-за дуги. Якби захисник "Мемфіса" влучив, то перевів би гру в овертайм. Промах продовжив диво-версію "Чикаго" до 14 матчів. 99:96.

"Буллс" і надалі володарюють на Сході. Надій на найвищі місця в турнірній таблиці конференції не полишають команди зі штату Флорида. "Маямі" здобуло четверту перемогу поспіль, а "Орландо" - п'яту.

Знову програло "Сан-Антоніо". "Спарс", очевидно, бережуть сили перед вирішальними матчами сезону. Відтак відрив від "Лейкерс" дедалі менший. Чинні чемпіони в принциповому поєдинку здолали іншу команду з Лос-Анджелеса - "Кліпперс".