На "Голден Стей Ворріорс" в Іллінойсі чекала катастрофа. Вже в стартовій чверті баскетболісти "Чикаго" виграли в гостей із Каліфорнії 14 балів, а до великої перерви додали до власної переваги ще 14.

Відтак перша половина матчу завершилася із не надто пристойним рахунком - шістдесят шість на тридцять вісім. Найрезультативнішим гравцем матчу став Луол Денг - 26 очок. Однак найяскравішою, безперечно, була гра лідера "биків" Дерріка Роуза. Розігруючий "Чикаго", здавалося, знущався із захисту опонентів, чергуючи вправні кидки із вишуканими передачами.

В підсумку - дабл-дабл - 22 бали та 13 асистів. Остаточний рахунок матчу – 120:90. "Буллс" вийшли в лідери центрального дивізіону Національної баскетбольної асоціації. "Голден Стейт" опустився із четвертого на шосте місце в Західній конференції.

Першої поразки в сезоні зазнали чинні чемпіони. Після восьми перемог на старті, "Лос-Анджелес Лейкерс" програли у Денвері. Не тішить власних фанів і зіркове "Маямі". "Хіт" на власному паркеті поступилися "Бостону", зазнавши таким чином уже другої поразки поспіль.