Цього дня можна придбати топовий гаджет із серйозним дисконтом, що й підігріває ажіотаж. Тим більше, що цього року після напливу покупців в акційні дні експерти прогнозують зростання цін на побутову техніку. Тому якщо планували придбати геймерську клавіатуру на передріздвяному розпродажі "Чорна п'ятниця", то саме час визначитися з моделлю. А вибрати топовий ігровий гаджет допоможуть наші поради.

Основні типи клавіатури

Клавіатури бувають двох видів:

  • Мембранні. У конструкції присутні ковпачки-перемикачі. Моделі відрізняються гнучкою плоскою поверхнею, на якій знаходяться кнопки. До переваг відносять простоту натискання, тиху роботу і невелику вартість. Головний мінус – поганий зворотний зв'язок, що часто викликає дискомфорт під час ігор.
  • Механічні. Кожна кнопка має окремий механізм перемикання, тому реакція на натискання буде миттєвою. Серед плюсів виділяють підвищену міцність та приємну тактильну віддачу. Але при натисканні кнопки видають трохи шуму. Ще один мінус – погана герметичність, тому від звички їсти бутерброди і пити чай під час спітнілої катки для власників механічних клавіатур краще відмовитися.

Окремої уваги заслуговують ножичні моделі. Найчастіше конструкції зустрічаються в ноутбуках, але бувають портативні моделі такого типу. Робота нагадує мембранні клавіатури, відмінність зводиться до наявності ножичного механізму, що з'єднує стрижень та ніжку кнопки.

Дротова або бездротова модель

З особливостей з'єднання з комп'ютером, периферію ділять на:

  • дротову – підключається через порти USB або PS/2, такі інтерфейси забезпечують миттєву передачу інформації;
  • бездротову – працює за допомогою Bluetooth – адаптера, дарує користувачам максимум свободи, оскільки не обмежує руху.

Вага та наявність підставки

Наявність додаткових комплектуючих стане плюсом. Підставка для зап'ясть дає можливість мінімізувати навантаження на руки під час гри. Без такого пристрою не обійтися для любителів тривалих сесій. Під час вибору моделей з підставкою звертайте увагу на можливість регулювати кут нахилу. Що стосується ваги клавіатури, то для геймінгу краще будуть масивні моделі, оскільки такі гаджети не зрушуються при мимовільних рухах.

Додаткові критерії вибору

Також при покупці геймерської клавіатури звертайте увагу на:

  • наявність опціональних клавіш – завдяки таким кнопкам можна регулювати мультимедіа, налаштовувати швидкість повторного надсилання сигналу та створювати макроси;
  • підсвічування – з нею клавіатура впишеться в дизайн ігрової зони, та й уночі приємне миготіння надає особливого шарму;
  • допоміжні функції – моделі комплектуються додатковими роз'ємами, перемикачами ігрового режиму, знімним кабелем та іншим.

Топова геймерська клавіатура – ​​максимальний імпакт від гри

Хороша клавіатура робить ігровий процес комфортним та передбачуваним. З якісною периферією геймери забудуть про залиплі клавіші або випадково зачеплені біни. Та й оригінальна клавіатура з підсвічуванням чудово виглядає разом із монстром-системником, оснащеним топовою відеокартою, а також величезним монітором на 4К. Тим більше, що під час Чорної п'ятниці є можливість придбати периферію зі знижкою. Стежте за оновленнями на сайті Comfy.ua, ви точно не пропустите дисконти на потрібні товари.