Новинки від Apple

iPhone SE — невеличкий 4-дюймовий смартфон, зовні схожий на "народного" улюбленця — iPhone 5s, з технічним начинням та можливостями як у моделі 6s. За апаратну основу в нього потужний процесор A9 зі співпроцесором M9.

Для любителів фото — основна, 12-мегапікесельна камера, яка підтримує режим Live Photos і відеозйомку у форматі 4К, та 1.2-мегапіксельна селфі-камера з функцією віртуального спалаху. Сканер відбитків пальців Touch ID та NFC-чип дадуть змогу сплачувати за покупки за допомогою смартфона.

За комплектацію з 16 ГБ пам'яті виробник проситиме 400 доларів США, за 64 гіги доведеться викласти на сотню більше.

Ще одна новинка, на якій акцентує Apple, — зменшена версія iPad Pro. 9,7-дюймовий дисплей на 25% яскравіший, ніж у iPad Air 2, і при цьому відбиває на 40% менше світла. Передбачена також функція підлаштування колірної температури під навколишнє освітлення.

Новинка сумісна з пером Apple Pencil, а інтерфейс Smart Connector дозволяє підключати клавіатуру Smart Keyboard. Під панеллю в апарата 64-бітний процесор A9X зі співпроцесором M9. Мінімальний обсяг вбудованої пам’яті — 32 ГБ, вперше доступна буде також версія на 256 гіг. iPad наділений 12-мегапіксельною основною камерою, як у смартфона SE, та 5-мегапіксельною фронтальною камерою. Продажі стартують з кінця березня з мінімальним цінником у 600 доларів США.

Портативна душова кабінка

Душова кабінка, в якій майже не закінчується вода, і яку завжди можна взяти з собою: така інноваційна розробка — продукт японського стартапу Hotaru. Система фільтрації душу дозволяє використовувати для миття одну й ту ж воду по кілька разів. Зі слів розробників, заливши в резервуар 20 літрів води, сім'я з трьох осіб зможе приймати душ по 5 хвилин щодня протягом двох тижнів.

За рівнем забрудненості води стежать спеціальні сенсори. Душову кабінку можна зібрати фактично будь-де — достатньо наповнити бак водою та підключити до джерела живлення для підігріву. На ринку новинка з'явиться наступного року з нескромним цінником у три тисячі доларів.

Читайте також: Кросівки майбутнього від Nike надійдуть у продаж. У Лондоні з'явиться голубиний патруль

Робот-каліграф

Не вмієте красиво підписати вітальну листівку? Тепер це не біда — робот допоможе. Компанія Evil Mad Scientist з Каліфорнії створила цікаву машину, яка каліграфічно, використовуючи різні інструменти, наносить написи й зображення на папір за допомогою векторної графіки.

Настільний робот AxiDraw важить менше двох кілограмів, і вміє писати маркером, пером чи олівцем. До комп'ютера "робот-каліграф" підключається через USB. Він згодиться для оформлення листівок, запрошень чи навіть випічки, а також за потреби зможе поставити красивий підпис замість свого власника.