Попри те, після гонки у Канзасі Джонсон врешті очолив загальний залік. Для цього пілотові Hendrick Motorsports вистачило фінішувати другим на третьому етапі чейзу. Допомогли Джимі невдачі основних конкурентів. Кайл Буш, який донедавна був третім у загальному заліку, підштовхнув Девіда Руйтмена. Останній ледь не зійшов з траси, однак повернувся і через 100 кіл спробував помститися своєму кривднику.

Зрештою і для Руйтмена, і для Буша гонка була зіпсованою. Кайл через це втратив одразу 4 позиції у абсолюті. Не вдалася гонка і Дені Хемліну, який ще в неділю, здавалося, впевнено очолював загальний залік - він фінішував лише 12-м. Перемогу ж на Kansas Motor Speedway здобув Ґрег Біффл. За кермом свого Ford Біффл захопив лідерство у гонці за 30 кіл до фінішу і вже не віддав тріумфу. Джимі Джонсона він випередив більш як на 8 секунд. Третім фінішував Кевін Харвік, який і у заліку підійнявся на третю позицію.