Приміром, шаурма. Нині вона – "новий чорний", коли хочеться смачно перекусити, часу обмаль, а закидати в себе будь-що – не варіант. Ця страва не тільки поживна, але й ситна і ну дуже смачна! Тільки м’ясо, овочі і лаваш – і нічого зайвого.

Варто знати Як правильно обрати шаурму: пояснює бренд-шеф мережі Döner Mаркет

Саме тому шаурма стала одним із найулюбленіших стритфудів українців. Посприяла цьому і мережа закладів Döner Mаркет від "Наша Ряба", що є "знаком якості" на вітчизняному ринку.

Як Döner Mаркет вдалось підкорити серця українців та чому мережа має таку популярність – розкриваємо секрети у цікавих фактах і фото.

У Döner Mаркет не тільки смачно, але й безпечно їсти / Фото Döner Mаркет

Як Döner Mаркет підкорив серця українців

  • Смачно та безпечно

Основні атрибути шаурми і донерів від Döner Mаркет – це єдиний смак і дотримання процедур на усіх етапах. У мережі дбають про те, щоб гостей завжди чекав свіженький лаваш, овочі і м’ясо лише від перевірених постачальників. А це курочка від "Наша Ряба" і яловичина від Skott Smeat.

Шаурма Döner Mаркет – стритфуд, який хочеться ще і ще / Фото Döner Mаркет

До теми Ще більше смачної та безпечної шаурми: у Києві відкрився 100-й Döner Маркет

  • Поживно і заряджає

І курочка, і навіть лаваш містять білок, який так потрібен нашому організму. Інтелігента шаурма від Döner Mаркет дозволить наїстися від душі і відчувати ситість ще довго. А соус без часнику допоможе і робочий день в офісі продовжити, і побачення не зіпсувати. Подейкують, що ця шаурма навіть настрій підіймає.

Döner Mаркет ще й настрій підіймає / Фото Döner Mаркет

  • Стильно і завжди поруч

Мережа Döner Mаркет налічує уже понад 100 закладів по усій Україні і продовжує розвиватися. Так, у грудні 2022 року у місті Ладижин відкривається Döner Mаркет у форматі кафе, та ще й з розширеним меню! Радітимуть і поціновувачі різних смаків шаурми, і ті, хто любить солоденьке, і навіть ті, кому до душі міцні напої.

Döner Mаркет завжди поруч / Фото Döner Mаркет

Отже, шаурма – це класне рішення для запиту від голодного "я", а мережа Döner Mаркет – те місце, де не стрьомно її їсти, навпаки – смачно та безпечно! А ще це неочевидна, але оригінальна локація для побачень.

Бо любов – це їсти разом шаурму Döner Mаркет / Фото Döner Mаркет