15 людей, більшість із яких правоохоронці, загинули у Пакистанському місті Кветт. Там ісламісти напали на центр, де людей вакцинують від поліомієліту. Не вперше терористи атакують саме медичні заклади, адже свято вірять, що ці щеплення вигадали на Заході, аби стерилізувати пакистанських дітей.

В афганському місті Джелалабад терорист-смертник підірвав себе неподалік консульств Індії, Пакистану та Ірану. Бойовик підійшов до людей, які стояли в черзі за візами і привів у дію вибухівку. Загинули семеро осіб. Біля консульства місцева поліція почала перестрілку із невідомими озброєними людьми, які поховалися у будівлі навпроти.

12 людей загинули на півночі Камеруну. Там дві смертниці підірвали себе просто у мечеті. Влада країни припускає, що теракт організувало ісламістське угрупування "Боко Харам", яке торік стало більше атакувати мирних жителів Камеруну, Чаду та Нігерії.

І також після вчорашнього теракту на центральній площі оговтується Стамбул. Там теж підірвав себе сирійський терорист-смертник. Загинули 10 людей і 15 поранені. Майже всі були туристами із Німеччини.

А в Анкарі місцева поліція затримала трьох росіян. Вважають, що вони можуть бути пов`язані з "Ісламською державою". У чоловіків вилучили документи та компакт-диски.

Автор — Наталя Соліна.

До слова, у Багдаді в понеділок 11 січня також відбулася атака терористів: бойовики підірвали в районі аль-Джадіда замінований автомобіль, а потім влаштували стрілянину та увірвалися в торговий центр, де взяли заручників.