Ініціатором та інвестором створення Пункту незламності виступив ТОВ Аквафрост, який виробляє високоякісні морепродукти під брендом "Водний Світ", та Чорноморська Міська Рада.

До теми Бізнес-фронт: три шляхи, які обирають українські компанії

"Світло турботи до кожного українця": що відомо про Пункт незламності у місті Чорноморськ

Заступник голови Чорноморської міської адміністрації Роман Теліпов, відкриваючи захід, зазначив, що це перший такий пункт у мікрорайоні 1-го травня міста Чорноморськ.

Я дуже вдячний "Водному Світу" за цю корисну ініціативу. Сподіваюся, що цей Пункт незламності стане улюбленим місцем чорноморців, де вони зможуть попрацювати і відпочити,
– заявив міський чиновник.

Пункт незламності обладнаний за всіма сучасними вимогами / Фото "Водний світ"

За словами директорки з маркетингу компанії "Водний Світ" Ганни Головізніної-Сирінської, цей район Чорноморська було обрано не випадково, адже в ньому досі не було подібного пункту, що становило серйозні незручності для мешканців міста під час тривалих відключень світла на Одещині.

Пункт незламності обладнаний за всіма сучасними вимогами: може вмістити понад 50 осіб, забезпечений безперебійним постачанням електрики та тепла і швидкісним інтернетом. Відвідувачі Пункту незламності матимуть можливість працювати, зарядити телефони та гаджети, поласувати смаколиками від Водного Світу, гарячими та холодними напоями. Для найменших гостей є дитяча кімната – з розфарбовками, олівцями, щоб малеча не нудьгувала,
– заявила представниця "Водного Світу".

Також вона висловила сподівання, що тривалих відключень світла на Одещині більше не буде, і Пункт незламності ніколи не знадобиться мешканцям Чорноморська за прямою потребою. Натомість чорноморці зможуть використовувати цей пункт як центр сімейного відпочинку або клуб за інтересами, де можна поспілкуватися, пограти у шахи, шашки або нарди.

Для найменших гостей є дитяча кімната / Фото "Водний світ"

Пункт незламності знаходиться за адресою: місто Чорноморськ, вулиця 1 Травня, будинок 17-В.