Хлопцям зі країни банків у першому матчі на Чемпіонаті світу протистояли самі чемпіони Європи - іспанці. “Червона фурія” створила перший небезпечний момент коло воріт Бенальо - в середині першого тайму завдяки діям Піке.

Цього було не достатньо аби змінити рахунок тому команди пішли на перерву із нулями на табло. Швейцарці шокували Іспанію вже на 52-й хвилині - Касільяс скосив Дірдійока, а вже Фернандеша із Сент -Етьєна - підпити Ікеру не вдалось.

Дель Боске з переляку випускає напівитравмованого Торреса - Ель Нінью не в формі - гармату ж Хабі Алонсо на себе приймає поперечка. Швейцарці коло своїх воріт не збирались відсиджуватись - і лише кілька сантиметрів після удару Дірдійока врятували “ля роху” від другого пропущеного голу - 1:0 - Іспанія без очок Швейцарія відразу із трьома.