Його звинувачують у незаконному відчуженні близько 5 тисяч гектарів земель у військового радгоспу "Азовський", у порушеннях під час передачі в оренду дитячого центру "Червоні вітрила", і у неправомірній виплаті 45 тисяч гривень матеріальної допомоги колективу Ленінської райадміністрації Криму, в ті часи, коли очолював її. Всі епізоди стосуються 2002-2004-го років. Підсудний категорично заперечує порушення закону, викладені у звинувачувальному висновку.

“Думаю, що матеріали кримінальної справи сфальсифіковані. В звинувачувальному висновку не має ні одного документу, на який могло б слідство зіслатися, підтвердивши версії слідства. Тому що матеріали кримінальної справи спростовують все те, що наговорив сьогодні державний обвинувачувач”, - каже підсудний Анатолій Гриценко.

У понеділок суд обмежився тим, що заслухав звинувачувальний висновок. Після цього оголосив тижневу перерву.

”Ми думали, щоб його допитали, щоб він дав свідчення, щоб не було приводу вважати, що він буде перешкоджати чомусь. Але суд обмежився сьогодні тільки читанням звинувачувального висновку. Ну, я вважаю, що це затягування процесу”, - каже адвокат Алла Кошенко.
Наступне засідання суду - 4 жовтня. Нагадаємо, справу кримського екс-спікера передали з Криму до Запоріжжя, аби не було тиску на суд, а розгляд відбувався незаангажовано.