Вивів уперед команду з Техаса Стів Отт. Лівий форвард "зірок" відгукнувся на чудову передачу через усе поле від Бреда Річардса. Останній, до слова, найкращий серед "Старс" за системою "гол плюс пас". От уже 67 очок. "Даллас" продовжував упевнено захищатися, ловлячи суперників на контратаках.

У другому періоді господарі спочатку викотилися вдвох на одного захисника. Гол у активі Бенна. А згодом у техасців уже виникла ситуація три проти двох. Цього разу власне прізвище на табло вписав найкращий снайпер "Далласа" Морроу. В третьому періоді ліхтар за воротами "Чикаго" вмикався ще двічі. 5-0, "Блекхоукс" програють от уже четверту поспіль виїзну зустріч.

Очна зустріч вплинула ще й на місце команд у турнірній таблиці. Відтепер "Даллас" шостий, а "Чикаго" сьоме. "Лос-Анджелес" Олексія Понікаровського, поступившись "Сент-Луїсу", пропустив на четверту сходинку Заходу хокеїстів "Фінікса". Лідирує тут "Ванкувер". "Кенакс" уже гарантували собі участь в раунді плей-оф.

У Східній конференції на вершині й надалі "Філадельфія". Лідерами своїх дивізіонів є також "Вашингтон" і "Бостон". Руслан Федотенко і його "рейнджери" на сьомій сходинці.