Про "латвійські" гроші Януковича

Це ганебна річ. Я хочу наголосити, що треба звинувачувати і тих, хто раніше працював у Генпрокуратурі, зокрема і Віталія Каська. Він безпосередньо відповідав за повернення коштів.

Ми не тільки кричали криком, що ці гроші знаходяться в Латвійському банку, не тільки давали механізм їх повернення, але й стукали у всі двері.

Я нікого не звинувачую, але коли ми про це згадуємо, то потрібно судити по справах. Результат роботи Каська по поверненню цих коштів – нуль.

Про вбивство Шеремета

На превеликий жаль, було занадто багато публічної інформації на початку слідства. Всі вимагали надто великої інформації, що є насправді є нормальним. Але така публічність лише шкодить.

Ми не можемо в контексті оперативно-слідчих дій надавати інформацію остаточно. Безумовно є сумніви тих осіб, які були на відео і їх пошук надалі триває. Дай Боже, щоб убивці Шеремета були ще живими. ФСБ завжди зачищає результат своїх дій, якщо опиратися на цю версію.

Про справу "беркутівців"

У нас немає інших шансів довести провину тих "покидьків", які убили людей на Майдані. На моє глибоке переконання, усі винні у смерті людей на Майдані мають отримати довічне ув'язнення. Я можу ще також сказати, що і не всі беркутівці були "покидьками".

Про свою зарплату

Я живу на державну зарплату вона коливається від 18 до 22 тисяч гривень. І виконую безпосередньо ті завдання, які повинен виконувати радник міністра.