Посилка терористам

Вантаж із 73 (сімдесяти трьох) ящиків зброї затримали співробітники СБУ в Бердянському районі на Запоріжжі. Майже 90 автоматів, близько 10 кулеметів, понад 20 гранатометів, тисячу ручних гранат та десятки тисяч набоїв терористи пробували провезти з кримського півострова на материк. Перевізники чинили збройний опір. Одного з них застрелили в той момент, коли він намагався кинути гранату.

Затримали диверсантів в Одесі

Служба безпеки України затримала групу диверсантів на залізничному вокзалі в Одесі. Завербовані молодики - жителі Одеської області, яких готували для терористичної діяльності на Донбасі та Одещині, повідомляють у СБУ. У момент затримання група диверсантів збиралася виїхати в Москву для проходження військової підготовки.

Коктейль для Попова

Йодом, водою, спиртом та копійками. Олександрові Попову цього тижня дісталося від хлопців із самооборони Майдану. Колишнього голову КМДА, якого підозрюють у причетності до першого розгону Майдану, перестріли на виході з Печерського суду.

Я обязательно прейду на следующее заседание суда. Я готов выслушать все что мне, в том числе майдановцы, потерпевшие говорят, мне для себя важно пройти весь путь реабилитации,
— зазначив Попов

Доля кривдників козака Гаврилюка

Двох бійців внутрішніх військ МВС, які знущалися над активістом Майдану Михайлом Гаврилюком, засудили умовно. Офіційно їхні дії кваліфікували як перевищення службових повноважень. Упродовж року їм заборонили працювати в силових структурах. Козак Гаврилюк вирішив не просити суворого покарання для кривдників.

Вихід України із СНД

Київ розпочинає процедуру виходу з СНД. В МЗС поскаржилися, що за три місяці організація не виробила позиції для захисту України від російської агресії, тому перебувати в її складі сенсу немає.

Ця організація виявилася безпомічною, таким чином ми дотримуємося свого бачення і свого підходу. цей процес тривалий, ми до нього підходимо прагматично,
— зазначили в міністерстві

Союз Путіна

Лідери Росії, Казахстану і Білорусі підписали угоду про створення Євразійського економічного союзу. Церемонія відбулася в Астані. На ній також були присутні президенти Вірменії і Киргизстану, які мають намір приєднатися до організації. Відтак, Путін Лукашенко та Назарбаєв офіційно домовили створити зону, в якій з 1 січня 2015 року будуть уніфіковані митні тарифи.

Смерть польського диктатора

У Варшаві провели в останню путь колишнього президента Войцеха Ярузельського. 90-річний генерал помер в одній із лікарень Польщі, де з невеликими перервами перебував останні кілька місяців. Торік у нього виявили лімфому, а кілька тижнів тому екс-президент пережив інсульт. В останні роки Ярузельський був головним обвинуваченим у справі про введення воєнного стану в Польщі в 1981 році.