Віктора Януковича українські слідчі три роки не могли викликати на допит, бо начебто не знали його точної адресу. Лише "Росія, місто Ростов-на-Дону". Там утікач переховувався після Революції Гідності. Згодом, коли погодився дати свідчення у справі про розстріли на Майдані, своє місце проживання не розголошував навіть під присягою. Начебто з міркувань безпеки.

Та вже через кілька днів Генеральна прокуратура оприлюднює повістку, де вказує прописку Януковича не лише в Києві і Нових Петрівцях, а ще й у Ростові-на-Дону.

Читайте також: Янукович висунув умови ГПУ щодо свого допиту

Якщо вірити мапам в інтернеті – втікач мешкає у більш скромному будинку, ніж його резиденція у Межигір'ї. Дім – у закритому котеджному містечку. Роздивитися його ближче - неможливо. Навіть в інтернеті далі паркану супутникові мапи не пускають.

Поблизу котеджа – ростовський юридичний інститут МВС. З іншого боку – приватний сектор та старі склади.

Вартість будинку в такому містечку близько 70 мільйонів рублів. Це понад мільйон доларів. Та адвокат Януковича стверджує – екс-президент лише орендує житло. Будинок йому, мовляв, надали як тимчасовий притулок. Місячна оренда такої нерухомості – приблизно 100 тисяч гривень.

Адвокат Януковича запевняє, після оприлюднення ростовської адреси, президент-втікач переїжджати в інше місце не буде. Лише планує посилити охорону.

Читайте також: Швейцарія заморозила активи людей з оточення Януковича

Не забуває Янукович і про українське Межигір'я. Будинок і досі в його власності. Просто під арештом на час слідства.