Новинку під назвою Outlander PHEV Concept-S обладнали вдосконаленою гібридною силовою установкою типу Plug-in, тобто її можна підключати до розетки для зарядки. Система складається з бензинового дволітрового двигуна, пари електромоторів та комплекту батарей ємкістю 12 кіловат-годин. Сумарна потужність установки – 220 сил.

Виключно на електротязі, не споживаючи ні краплі пального, Outlander може проїхати до 55 кілометрів. Максимальна швидкість при цьому не повинна перевищувати 60 кілометрів на годину. А от при увімкненому бензиновому двигуні, зі зарядженими батареями та повним баком бензину запас ходу сягає 880 кілометрів. При цьому заявлені витрати пального у змішаному циклі становлять менше двох літрів на "сотню"!

А ще концепт продемонстрував свіжий фірмовий дизайн зі спортивними нотками – таке ж "обличчя" отримає Outlander наступного покоління.

Кросовер має більші габарити. Довжина виросла майже на 10 сантиметрів, ширина – на 4. А от висота трохи зменшилась.

Представлений концепт виглядає як готова до серійного виробництва модель. Тож цілком імовірно, що на ринку новий кросовер з'явиться у недалекому майбутньому.