Мовляв, з приходом нового мера кілька ринків перейшли до міського комунального підприємства.

"Я бачу, що сьогодні відбувається фактично рейдерське захоплення деяких ринків. Іде фактично переділ власності", - каже колишній депутат Полтавської міської ради Олександр Русін.

"Мова йде про цілу низку рішень міської влади, щодо скасування попередніх рішень, прийняття нових, які призводять до позбавлення власності належних власників і перерозподілу власності. Зокрема, це в більшій мірі стосується ринків Полтави", - каже екс-заступник колишнього міського голови Віталій Нікіпелов.

Гречане шоу для міського голови влаштували представники кількох полтавських ринків, загалом близько сотні підприємців. Однак театралізованого протесту полтавських підприємців міський голова не побачив і до протестувальників не вийшов. Порадив їм раціональніше використовувати дефіцитний продукт.

"Ну, якщо у таких людей є кошти, щоб вільно посипати гречкою місто, то, хоча б хай підгодують наших дітей у дитячих садках і школах. Що стосується гречки, тепер, що стосується ринків, незаконних рішень міської ради, то на сьогоднішній день, так як я, як мені відомо, на директора цих ринків подали до суду, до господарського суду і рішенням суду встановлено, що рішення сесії міської ради було законним", - каже полтавський міський голова Олександр Мамай.

Протестувальники ж переконані у своїй правоті. Відтак підготували звернення до Президента, Верховної Ради та прокуратури з проханням втрутитися у ситуацію.