Окрім Цукерберга, співзасновниками Facebook стали три його товариші – Едуардо Северін, Дастін Московіц та Кріс Х'юз. Усі четверо мешкали в одній кімнаті гуртожитку під час навчання у Гарвардському університеті.

Адже з початку Facebook позиціонувався виключно як соціальна мережа для студентів Гарварду. І лише згодом, коли сайт отримав величезну популярність, його було вирішено відкрити для всіх. Секрет успіху соцмережі в її абсолютній доступності та простоті користування для будь-кого.

Саме тому аудиторія Facebook налічує не лише молодь, але і літніх людей. Загальна кількість користувачів складає більше 1 мільярду 200 тисяч осіб. Щоденно соцмережу відвідують 720 мільйонів юзерів, які ставлять понад 3 мільярди лайків та коментарів і публікують понад 300 мільйонів фотографій.

Facebook, до слова дуже часто ставав об'єктом критики. Керівництву соцмережі закидали зв'язки зі спецслужбами, які нібито стежать за користувачами, порушення прав інтелектуальної власності та конфіденційності та навіть втручання у приватне життя користувачів.

Але попри це соцмережа стає щороку дедалі популярнішою і збільшує свою загальносвітову аудиторію.

Прибутки компанії щороку зростають шаленими темпами. Завдяки своєму дітищу Марк Цукерберг у 23 роки став наймолодшим мільярдером в історії. Статки молодого генія складають більше 16 мільярдів доларів.