"Тижня два, щонайбільше три, тому мені подзвонив начальник ДАІ міста і попросив номер машини, на якій я пересуваюся містом, своїм округом. А я ще запитав — а навіщо тобі моя машина? Він каже — ви, мовляв, поспішайте постійно, щоб вас менше чіпали. Я дав номери, і відразу зупинили", — розповів Ландик газеті "Коментарі", повідомляє "Українська правда".

За його словами, по Луганську він пересувається без номерів Верховної Ради, так як вони знаходяться в Києві.

"Я ж не кажу, що пан Польськой їх змушує. Я кажу, що начальник ДАІ міста у мене дізнався номер і поставив пост, щоб мене навмисно зупинили. Або до того, як людина звернулася до лікарні, він вже назвав діагноз і назвав що я бив, у телефонній розмові", — розповів Ландик.

У той же час, начальник облуправління МВС Євген Польський заявив, що йому нічого невідомо про існування в ДАІ так званих списків "недоторканних" автомобілів.

Як раніше повідомлялось, в Україні розгорівся скандал між співробітниками ДАІ і депутатом Володимиром Ландиком.

Луганські інспектори звинувачують його охоронця в тому, що той на вихідних побив їхнього колегу Олексія Косякова, а депутат стверджує, що начальники ДАІ зовсім розперезалися, наказавши брати гроші на дорогах навіть з депутатів.