"У нас іде дискусія з даного питання", — сказав Олександр Євремов сьогодні, 15 березня, на брифінгу.

Раніше віце-прем’єр-міністр — міністр соціальної політики Сергій Тігіпко озвучив позицію робочої групи і уряду про необхідність його ухвалення вже цього пленарного тижня, нагадав Єфремов.

Він зазначив, що лише завтра можна буде дати точну відповідь на запитання, чи винесуть даний законопроект цього тижня на розгляд депутатів.

У свою чергу, народний депутат із опозиційної фракції "БЮТ-Батьківщина" Андрій Павловський нагадав, що вчора на засіданні Погоджувальної ради законопроект про пенсійну реформу не вносився до порядку денного роботи ВР на поточний тиждень. Він зазначив, що два профільні комітети вирішили запропонувати парламенту відхилити даний законопроект і направити його на доопрацювання у Кабінет міністрів.

Не зважаючи на це, підкреслив Андрій Павловський, "депутати побачили законопроект про пенсійну реформу в порядку денному на четвер". За словами депутата, незрозуміло, для чого "такий поспіх" з розглядом цього проект закону.

Він вважає, що влада, щоб отримати черговий транш кредиту від МВФ, "йде на те, щоб запровадити фактично пенсійний геноцид щодо людей старшого віку". Він нагадав, що в парламенті є альтернативні законопроекти щодо проведення пенсійної реформи.