Помічник Дзензерського надавав кредити родині Дейдея. Депутата звинувачують в тому, що він спробував приховати купівлю квартири і двох авто за кошти, які значно перевищують сукупних дохід родини. Відомо, що Дейдей оформив на дружину Інгу Дейдей "кредит" в Ігоря Лінчевського – помічника свого однопартійця Дзензерського.

За даними ГПУ, Дейдей набув у спільну сумісну власність з дружиною офіційно підтверджених активів на суму понад 6 мільйонів гривень, що у понад 4,2 рази перевищує сукупний дохід подружжя.

Згідно з інформацією, яку отримала "Українська правда" з власних джерел у правоохоронних органах, за півтора року Дейдей і Дзензерський здійснили чотири спільних перельотів.

Читайте також: Я боявся б, якби щось вкрав, – нардеп Дейдей про подання щодо зняття з нього недоторканності

21 січня 2015 року Дейдей разом зі своєю дружиною Інгою та Дзензерським вилетіли до Берліну з аеропорту "Жуляни".

16 березня 2015 року Дейдей разом із дружиною Інгою, Дзензерським, депутатом НФ Тетяною Донець, депутатом БПП Андрієм Павелком і ще кількома людьми повернулися з Парижа у Київ чартерним літаком AHO633J. При цьому у Париж Дейдей летів звичайним пасажирським рейсовим літаком.

25 вересня 2015 року Дейдей виїхав з України машиною через Чоп. А вже 29 вересня 2015 року він повернувся в Україну приватним літаком з Будапешта разом з дружиною Інгою, Дзензерським і ще кількома людьми.

25 липня 2015 року Дейдей пасажирським рейсом вилетів в Берлін з Дніпропетровська. А вже 28 липня 2015 року приватним літаком повернувся з Канн. Разом з ним летів Денис Дзензерський та декілька інших осіб.

Нагадаємо, під час засідання 3 липня регламентний комітет не дав згоди на притягнення до відповідальності народного депутата від "Народного фронту" Євгена Дейдея.

Члени комітету підтримали рішення повернути цю справу ГПУ на доопрацювання. Нардепа Дейдея підозрюють у незаконному збагаченні.

11 липня у Верховній Раді планують ухвалити рішення про позбавлення депутатської недоторканності народного депутата Євгена Дейдея.