"Динамо" легко переграло "Гент" (Відео)

10:04, 5 серпня 2010 370
Денис Гармаш забив свій дебютний гол у єврокубках
Денис Гармаш забив свій дебютний гол у єврокубках / Динамо від Шурика

Київський клуб за сумою двох матчів вийшов до наступного раунду Ліги чемпіонів, і тепер чекатиме на результати жеребкування 6 серпня.

Київське "Динамо" практично без проблем вирішило питання виходу до наступного раунду Ліги чемпіонів, здолавши на виїзді бельгійський "Гент" з рахунком 3:1. В першому таймі за "Динамо" забив Денис Гармаш, а по перерві - Артем Мілевський та Олег Гусєв. За бельгійський "Гент" забив Кулібалі.

Нагадаємо, що у першому матчі на своєму полі "Динамо" перемогло з рахунком 3:0. Тепер київський клуб чекає на свого наступного суперника, якого визначать за допомогою жеребкування 6 серпня. Вперше за останні роки кияни будуть у кошику несіяних.