За цими даними формуються рейтинги шкіл України. Результати знаходяться у відкритому доступі на порталі інформаційного освітнього ресурсу "Освіта.ua".

В рейтингах враховується кількість учнів, що брали участь у тестуванні, набрані ними бали та відсоток тих, хто склав тестування. Традиційно перші місця посідають престижні приватні ліцеї та гімназії, які відбирають учнів ще на етапі зарахування до навчального закладу.

Кращий результат серед дистанційних шкіл показала "Оптіма", хоча школа не застосовує тестування або інші форми відбору під час вступу. Тут можуть навчатися всі діти, незалежно від попередніх оцінок. Школа "Оптіма" в рейтингах 2021 року посідає 40 місце серед усіх шкіл України та 23 місце серед шкіл Києва!

В "Оптімі" кажуть, що такий результат став можливим завдяки професійності та досвіду педагогів, їх великій повазі до дітей, авторським методикам дистанційної освіти та яскравим навчальним матеріалам, які утримують увагу учнів і живлять інтерес до навчання.

Фрагмент уроку в школі

Фрагмент уроку в школі

Рейтинг "Оптіми" – найкращий серед дистанційних шкіл і більш ніж високий у порівнянні з очними школами Києва, яких у столиці близько 500, і з майже 15 000 шкіл всієї України!

Такий результат уже є традиційним для "Оптіми", адже минулого року школа посіла 41 місце по Україні й 23 – по Києву.