Їх розселили з готелю "Грін парк", де, власне й стався інцидент, в інші туристичні бази. Вже у середу очікують результатів перевірки санепідемстанції, яка і з'ясує чим отруїлися діти. А поки що горе-готель і далі працює.

“Крім того, в "Грін парку" знаходяться ще три табори, однак колеги не вживають ніяких дій щодо вивозу дітей, а навпаки - вони ввозять в готель нові групи, що ми вважаємо категорично неправильно, тому що в результаті цієї перевірки табір можуть взагалі закрити, і якщо джерелом отруєння стала вода або їжа, то дуже необачно заселяти там нові групи”, - сказала прес-аташе туристичної фірми Марія Кучерова.

Прес-аташе запевнила - всі витрати на лікування оплатила страхова компанія. Тим часом у вітчизняному МЗС кажуть, що у разі потреби, держава готова допомогти і з поверненням дітей додому, і з лікуванням. Однак, поки такої потреби немає.

“Болгари самі стурбовані цією історією, тому що це відбивається на іміджі Болгарії, як курорту. Особливо в період часу, в період глибокої кризи, коли вона охопила більшість країн Європейського Союзу і Європи в цілому, зайвих туристів не буває, тому я думаю, вони самі зацікавленні, щоб максимально швидко визначити винних, покарати їх і зробити тим неможливе в майбутньому повторення подібних ситуацій”, - каже директор департаменту інформаційної політики МЗС Олег Волошин.

Нагадаємо, у неділю на курорті "Грін парк" отруїлися 40 людей, 10 із них - українські діти. Лікарі припускають, що причиною отруєння могла стати забруднена вода у водогоні готелю.