Браслет для плавців

Український розробник фітнес-трекера для плавців Swimmerix запустив кампанію зі збору коштів на Kickstarter. Свій продукт творці позиціонують як "революційний і надточний" розумний браслет, створений "плавцями для плавців". У комплекті до трекера пропонують базову станцію, яка кріпиться на стінку басейна й підтримує бездротовий зв’язок з браслетом.

Swimmerix – це своєрідний "особистий тренер", який, крім біометричних даних плавця, відстежує кількість пройдених ним доріжок, загальну дистанцію, відраховує змахи рук та кількість спалених калорій. Інформація про персональні параметри плавця дає змогу скласти вичерпні рекомандації для покращення його фізичної форми та удосконалення тренувань. Ціна комплекту разом з кріпленням і зарядним стартує від 70 фунтів стерлінгів.

"Розумний" безпілотник

Голландці навчили свої безпілотники оминати перешкоди в небі. Аерокосмічний центр Нідерландів провів успішні випробування літального апарата Camcopter S-100. Безпілотник оснащений системою AirScout, яка здатна виявляти на своєму шляху літаки та вертольоти і розраховувати траєкторію польоту таким чином, щоб уникнути зіткнення.

У рамках тестового польоту розробники перевірили роботу системи за різних сценаріїв, зокрема при раптовій появі просто за курсом іншого об’єкта. Усі "іспити" апарат склав на успішно. Випробування проводили в інтересах берегової охорони Нідерландів, у рамках програми з інтеграції безпілотників у єдиний повітряний простір. Однак коли саме систему встановлюватимуть на всі безпілотники, поки невідомо.

ЗD-ручка

Зараз до випуску готують дитячу її версію. 3Doodler Start – як і "доросла" модель – це фактично портативний 3D-принтер, однак основний акцент у ній на безпеці та зручності для дитячих рук. Ручка має лише одну кнопку, яка регулює швидкість подання матеріалу, і лише один температурний режим.

Безпечний для здоров’я екопластик плавиться за більш низької температури, тож менший ризик для дитини обпектися під час малювання. На одній зарядці ручка здатна малювати до 45 хвилин, також вона може працювати через звичайний MicroUSB порт для живлення. Орієнтована вона на дітей віком від 8 до 13 років, а обійдеться таке задоволення батькам у півсотні доларів.

Читайте також: Унікальний LEGO конвеєр та революція у керуванні смартфоном