Зараз усі Android-смартфони Samsung схожі один на одного - всі вони зроблені з пластику, мають округлені кути й ті самі кнопки, розташовані в однакових місцях. Схожими між собою є всі смартфони цієї компанії - від найдешевших, до флагманських, повідомляє PhoneArena.

З наступного року компанія планує почати випуск смартфонів і в металевому корпусі. Джерела повідомляють, що на заводах у Південній Кореї та у В'єтнамі Samsung уже випробовує нові матеріали - алюміній, магній та інші метали.

Читайте також: Вже 4 вересня світ побачить "розумний" годинник від Samsung

Використання пластмаси (полікарбонату) в корпусі для смартфонів вважається конкурентним недоліком Samsung. З цієї причини смартфони начебто виглядають і відчуваються дешевими, особливо з урахуванням їхньої фактичної вартості.

"Samsung Galaxy S4 не відчувається в руках як висококласний і надійний пристрій через пластмасовий корпус" , - прокоментував оглядач Boy Genius Report Зак Епштейн.

До слова, у липні південнокорейська корпорація Samsung вперше за всю історію обігнала Apple на ринку мобільних телефонів та смартфонів.