Головною темою перед показом стала весільна сукня Кейт Мідлтон, яку нібито мають пошити для майбутньої принцеси саме у цьому модному домі.

Тож не дивно, що перші моделі, які з'явилися на подіумі у білому викликали багатозначні погляди у публіки. Спідницю олівець довжиною за коліно доповнили облягаючим піджаком. Замість швів у колекції скрізь використали блискавки тоді, як манжети та поділ верхнього одягу прикрасили хутром.

Не всі моделі нагадували ніжних білих лебедів. Колекція плавно перелилася у темну гаму кольорів і набула хардкорівського звучання. Сукні доповнили шкіряні накладки, а шию замість намиста прикрасив масивний ошийник з металевими вставками. Настрій шоу змінювався кілька разів і врешті завершилось дефіле показом вечірніх суконь. Останні дві як ніколи краще могли зійти за весільні.

"Якщо ці чутки правдиві, це буде дуже добре. Я вважаю, це чудова новина, і для моди у Великій Британії, і для бренду Alexander McQueen, і для моди у світі. Це стане новим етапом для нас усіх. Якщо Кейт вдягне одяг від Сари Бьортон, я не можу уявити нічого кращого. Дуже сподіваюсь, що це правда” - каже редактор The Daily Telegraph Хіларі Александр.

Варто зазначити, це вже друга колекція Сари Бертон на посту дизайнера модного дому McQueen. Першу, яку вона представила у жовтні минулого року, викликала неабиякий ажіотаж і принесла їй звання справжнього генія в індустрії моди.