Зловмисник, який працював у будівельній бригаді, разом із 34-річним прорабом приїхав до квартири 40-річного знайомого, повідомив сьогодні на прес-конференції начальник ГУ МВС України у Дніпропетровській області генерал-майор міліції Віктор Бабенко. Під час обговорення оплати за ремонтні роботи між чоловіками виникла сварка, під час якої зловмисник схопив сокиру і завдав своєму знайомому смертельний удар по голові.

Після цього він убив прораба як свідка злочину. З метою приховати подвійне вбивство підозрюваний у ванній кімнаті за допомогою сокири і ножа розчленив тіла, поскладав їх у поліетиленові пакети та на автомобілі одного з убитих чоловіків відвіз їх до гаража. Після цього він перегнав автомобіль на стоянку та пішов додому, де його затримали співробітники міліції.

"Це вбивство було розкрито менш, ніж за добу", — наголосив Віктор Бабенко.

За фактом подвійного вбивства слідчим відділом Ленінського райвідділу внутрішніх справ Дніпропетровська порушено кримінальну справу за ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України. Підозрюваному загрожує від 10 до 15 років позбавлення волі або довічне ув’язнення.