Цього разу понад тисячу осіб отримали косметичні набори, в які увійшли велика упаковка вологих серветок, шампунь для волосся, гель для душу, дезодоранти, мило, зубна паста та інше.

Волонтери нашої компанії з великою радістю відвідали напередодні 30-го дня народження незалежної України будинки престарілих. Знаємо, як нас завжди чекають і як вдячні не стільки за подарунки, скільки за душевне тепло і спілкування. Ми не втомлюємося повторювати, що творити добро – це легко,
– підкреслив заступник генерального директора з корпоративного управління "ТЕДІС Україна" Денис Ткаченко.

В цьому році компанія вже передала в будинки для людей похилого віку продукти харчування, санітарно-гігієнічні засоби і "антиковідні" набори.

Як повідомлялося раніше, соціальний проєкт "Творімо добро" компанії "ТЕДІС Україна" охоплює сім областей України: Івано-Франківську, Хмельницьку, Львівську, Вінницьку, Полтавську, Сумську та Донецьку. Цей проєкт реалізується відповідно до Глобальних цілей сталого розвитку 2015-2030, визначених ООН, серед яких, зокрема, "Подолання бідності" (Ціль 1) і "Міцне здоров'я" (Ціль 3). Ці напрями актуальні для людей похилого віку та особливо тих, хто залишився без родинної підтримки і живуть в спеціальних геріатричних установах.