Для цього достатньо купити яскравий пакунок із кількома сертифікатами на послуги, а вже ваша друга половинка сама обере собі подарунок.

“Звикли все-таки отримувати стандартні подарунки – матеріальні речі, а емоції – це саме те, що потрібно зараз кожному”, - каже директор з продажів компанії "Smile" Тетяна Шкарпіта.

Якщо кохана весь час мугикає, коли готує - подаруйте їй відчуття зірки естради. За допомогою чарівного сертифіката можна заспівати пісню на професійній студії звукозапису і отримати диск із записом на згадку.

“Отримала масу вражень – це щось неймовірне, це незабутньо, відчуття просто не передати. Я скажемо так, дуже давно хотіла, я дуже люблю співати, і відчуваю себе якимось професіоналом, трішки зіркою. Скажемо так - мені коханий чоловік подарував мрію!”, - розповідає Олена Равіна.

Якщо дівчина весь час заклопотана, але хоче бути "в шоколаді" - за 400 гривень до ваших послуг шоколадні спа-процедури на розігрітому мармуровому столі. Майстри наголошують - солодкий масаж не лише приємна процедура, а й надзвичайно корисна для здоров'я.

“Сам по собі шоколад – це продукт, який дуже багатий на мінеральні солі, живить шкіру, омолоджує її, сприяє зволоженню. Шоколадний масаж – це один з найбільш розслаблюючих та незвичайних і цікавих масажів”, - каже майстер з масажу спа-салону "Хамам" Юлія Гайчук.

На думку спеціалістів, запах шоколаду піднімає настрій і знімає стрес. Втім якщо і це не допоможе вашій коханій розслабитися - у бій іде так звана важка артилерія.

“Якщо традиційні золоті прикраси, шоколад і квіти більше не вражають вашу другу половинку - подаруйте їй екстремальний відпочинок. Будьте певні - політ на паратрайку вона запам'ятає як найкраще святкування 8 березня”, - каже журналіст Ольга Кучер.

Велосипед з крилами, ніби повітряний змій, підніме в небо і подарує свободу справжнього польоту. Трохи більше півтисячі гривень - і ваша кохана, немов птах, підкорюватиме небо.

“Паратрайк - найбезпечніший вид повітряного транспорту, який за рахунок двигуна та крила, ось, підіймає нас такий безпечний локальний політ. Можна літати як літом так і зимою. В принципі, для цього потрібна погода, яка підходить для безпечних польотів, і одяг, щоб було не холодно”, - каже представник центру "Joy adventures" Андрій Чоботар.

Тож, очевидно - що колись було для прекрасної половини людства недосяжним, сьогодні стало доступним. Тому не дивно, якщо за кілька років оригінальним подарунком до 8 Березня для жінки стане, наприклад.. політ у космос.