У судовому засіданні оголошено невелику перерву для того, щоб медики змогли надати Юрію Луценку допомогу. Раніше один з адвокатів екс-міністра Ігор Балик заявив клопотання витребувати у працівників швидкої допомоги довідку про те, яку саме допомогу і через що вони надавали екс-главі МВС.

При цьому захисник, скориставшись інформацією Луценка, зауважив, що меддопомогу надавала бригада лікарів із поліклініки МВС. Однак суд, порадившись на місці, відмовив у задоволенні цього клопотання, мотивувавши свою позицію тим, що в ньому відсутня інформація про прізвища конкретних осіб, які надавали допомогу.

Після цього адвокат вдруге заявив клопотання від сторони захисту Луценка про перенесення судового засідання на інший день у зв’язку із погіршенням стану здоров’я його підзахисного.

Колегія суддів відмовила у задоволенні клопотання про перенесення судового засідання через відсутність двох адвокатів. Таке рішення після майже 2 годин перебування в нарадчій кімнаті оголосив головуючий в судовому процесі суддя Сергій Вовк.

Раніше повідомлялось, що Юрій Луценко скаржився на дуже поганий стан здоров’я.

"Я загнусь", — заявив він журналістам.