На головному корті тенісного центру вже майже готові бетонні конструкції, на які ось-ось мають лягти трибунні секції. Всього тут має бути 10 тисяч місць, до того ж буде ще два корти – на 5 і 3 тисячі глядачів. Водна арена буде ще більшою. За плаванням і водним поло тут матимуть змогу спостерігати 18 тисяч глядачів.

Невдовзі завершать роботи і на велодромі. До кінця року його мають здати. А в березні 2016-го, тобто рівно через рік на ньому проведуть тести. Така сама ситуація і зі всіма іншими об'єктами олімпійського селища. Їх мають завершити в кінці цього року, максимум – на початку наступного.

Гальмують підготовку до Олімпіади жителі Ріо, домівки яких розташовані на території олімпійського селища, і які не хочуть відселятися. Деякі райони, де люди живуть по 50–70 років зруйнують. Поступитися своїми більш ніж скромними помешканнями жителі не хочуть навіть за доволі пристойні гроші.

Ще один важливий момент ігор – а для бразильців особливо – це підготовка до футбольного олімпійського турніру. Тут для Бразилії все простіше. Після мундіалю-2014 в бразильських містах лишилися сучасні стадіони, в шістьох з них – у Ріо-де-Жанейро, Сан-Паулу, Белу Оризонті, Сальвадорі, Манаусі та столиці – місті Бразиліа – і відбудуться футбольні поєдинки.

Нагадаємо, у Бразилії більше мільйона людей вийшли на вулиці вимагати відставки президента Ділми Руссефф.