Ці кошти будуть спрямовані на допомогу дітям захисників, які віддали своє життя за Україну. Адже у такий непростий час ці дітлахи потребують особливої підтримки.

Читайте також Академія кави WOG допомагає ветеранам відкрити свій бізнес

Як долучитися до проєкту "Добробонуси"

Кожен гість мережі АЗК WOG може долучитися до доброї справи. Для цього варто зробити лише 2 кроки.

  1. Перевірити бонусний рахунок PRIDE.
  2. Спрямувати будь-яку кількість бонусів із цього рахунку на проєкт "Добробонуси".

Учасники CEO Club Ukraine подвоять кожен такий донат. А WOG конвертує всі перераховані бонуси у гривні та спрямує БФ "Соборна Україна", який розподілятиме їх на адресну підтримку дітей загиблих воїнів.

Ми вже не раз переконувалися, що синергія дає найкращі результати. Тож вкотре проєкт "Добробонуси" об'єднує бізнес, благодійний фонд, спільноту PRIDE, а також учасників CEO Club Ukraine, які вже піклуються про дітей загиблих захисників та захисниць, щоб мати змогу надати більшій кількості хлопчиків та дівчаток необхідну підтримку. Віримо, що об'єднуючи зусилля, можна зробити більше добра,
– зазначив Геннадій Карлінський, директор з маркетингу мережі АЗК WOG.

Як наголошують у мережі АЗК WOG, це найменше, що можна зробити на знак подяки військовим, які поклали своє життя, боронячи країну від росіян. Підтримка дітей полеглих захисників є дуже важливою, адже кожен з воїнів мріяв, аби їхні сини та доньки зростали в мирній Україні, мали змогу навчатися та розвивати свої таланти й здібності. Допомога у межах проєкту "Добробонуси" стане кроком до втілення цієї мрії.


Долучитися до проєкту може кожен гість мережі АЗК / Фото WOG

Турбота про нове покоління українців

Наталя Дороніна, координаторка освітніх програм та програм психоемоційної реабілітації БФ "Соборна Україна", зазначила, що у період між Першою та Другою світовими війнами виник термін "втрачене покоління", тобто "дезорієнтоване, що блукає безцільно". За її словами, навіть після закінчення того періоду далеко не всі діти та підлітки змогли пристосуватися до нормального та мирного життя. А подорослішавши, це покоління не змогло повноцінно інтегруватися в суспільство.

Ми працюємо для того, щоб термін "втрачене покоління" не повторився у XXI столітті. Щобільше, ми хочемо започаткувати новий термін – "відроджене та відновлене покоління",
– наголосила Наталя Дороніна.

Вона зазначила, що цей термін включає кілька визначень:

  • це покоління освічених, цілеспрямованих, впевнених в собі, стійких психологічно громадян;
  • покоління, яке прагне зробити світ таким, що дихає вільно;
  • покоління, яке добре усвідомлює, що відбувається в нашій країні та світі, але не має страху.

Так зазначено в місії та візії роботи "Соборна Україна", і саме ці речі ми вважаємо для себе пріоритетними при організації роботи з дітьми, якими опікується фонд,
– наголосила координаторка освітніх програм та програм психоемоційної реабілітації БФ "Соборна Україна".

Своєю чергою Сергій Гайдайчук, президент та засновник CEO Club Ukraine та CEO Club London, розповів, що "Добробонуси" – це дуже правильна ініціатива.

Ми в клубі на постійній основі підтримуємо дітей загиблих воїнів і знаємо, наскільки цінною для них та їхніх родин є ця підтримка. Це і можливість отримати психологічну допомогу, і чудові освітні можливості, і здійснення простих дитячих мрій, які вкрала війна,
– сказав Сергій Гайдайчук.

Він наголосив, що кожен зроблений "Добробонус" – це не просто внесок у майбутнє цих дітей, це внесок у нове покоління українців.


Проєкт "Добробонуси" допоможе здійснити дитячі мрії / Фото WOG

Що варто знати про CEO Club Ukraine

CEO Club Ukraine – це спільнота, яка об'єднує понад 200 керівників і підприємців середнього та великого бізнесу. Вона була заснована у 2011 році для розвитку та продуктивної взаємодії.

З початку повномасштабної агресії Росії діяльність членів CEO Club також спрямована на протидію загарбницькій війні. Зокрема, учасники заснували БФ "Соборна Україна", відправили понад 200 позашляховиків та спрямували більше ніж 10 мільйонів доларів на потреби Сил оборони.

Станом на січень "Соборна Україна" опікується 158 родинами, а це 218 дітей, яким допомагає фонд. Підтримка родин загиблих військовослужбовців складається із трьох основних напрямків:

  • щомісячні фінансові виплати,
  • психологічна реабілітація,
  • освітні програми.

Фонд опікується дітьми від моменту приєднання і поки їм не виповниться 21 рік. Члени CEO Club Ukraine та друзі спільноти підтримують сім'ї загиблих захисників з 92-ї бригади, ССО та Нацгвардії.