В другому раунді Мастерса змагання закінчилися для Віктора Ханеску з Румунії. Для перемоги Олександрові вистачило 1 години та 13 хвилин - двічі по 6:4.

За вихід до чвертьфіналу українець боротиметься із Хуаном Мартіном Дель Потро. Аргентинський тенісист, не гравши через травму, зараз пробує повернутися до верхньої частини рейтингу АТР. У другому колі змагань Дель Потро здобув вольову перемогу над минулорічним тріумфатором турніру Іваном Любічічем - 5:7, 6:4, 6:2.

Значно менше зусиль на цьому етапі приклав Рафаель Надаль. Лідер світового тенісу віддав суперникові - Рікові Де Воєсту із Південної Африки - лише два гейми. 6:0, 6:2. В наступному раунді Рафі теж прогнозують легкий матч. Опонент - ще один кваліфаєр американець Раян Світінг.

А от Джо-Вілфрід Тсонга не зміг як слід налаштуватися на менш титулованого суперника. Як наслідок - француз зачохлив ракетку, пропустивши далі бельгійця Хав'єра Маліса. Втім це не єдина несподіванка ігрового дня в Індіан-Веллсі. Другий раунд став останнім також для сіяних Енді Маррея, Давіда Феррера, Маркоса Багдатіса та Хуана Монако.