Він наголошує, що члени ПР виконують основне завдання партії – стати політичною силою, яка має зробити Україну однією з найбільш цивілізованих європейських країн. Як приклад наводить підприємства групи "СКМ" регіонала Ріната Ахметова, де працюють близько 300 тисяч людей.

"Він (Ахметов, – "24") присвятив себе футболу, створив одну з кращих європейських команд, кращу команду України", – каже мер.

Водночас, він ставить у приклад депутата-регіонала Бориса Колесникова, який "відродив у Донбасі хокей і допоміг вийти з тієї ситуації, яка була напередодні Євро-2012".

"Його сьогодні критикують. "Хюндаї" ходять погано і т. д. Але якби не було тих зусиль, ми б не мали Євро-2012 і ми б не змінили ставлення Європи до України. Тому що напередодні Євро-2012 говорили, що в Донецьк не можна приїжджати, що тут бандити вб'ють і щось ще зроблять, і не рекомендували", – наголошує Лук'янченко.

За його словами, противники ж політики Партії регіонів працюють на себе, а не на Україну.

"Найбільші 2 спортсмени – Віталій та Володимир Клички. Сьогодні партія УДАР – кумир молоді, але ці люди, на жаль, в Україні не провели жодного змагання, не показали свою майстерність на рідній землі, а просто-напросто заробляли серйозні фінансові ресурси для себе. Давайте порівняємо і задумаємося над цим: кого підтримувати і з ким іти вперед", – підсумував він.

До речі, раніше Ганна Герман порівняла віталія Кличка із "раннім Януковичем". Вона також зізналася, що Кличко "загалом дуже симпатичний політик".

"Він – чоловік європейський, але не вміє стратегічно мислити. Це мене дуже засмучує. Бо я справді дуже симпатизую йому, бо він схожий на раннього Януковича. Він мені дуже симпатичний, цей хлопець", – додала Герман.