У четвертому звіті висвітлюються ключові напрямки соціальної відповідальності мережі аптек D.S. за 2020 – 2022 роки, зазначає 24 Канал. У ньому йдеться не тільки про активну підтримку нашої армії, а й про екоініціативи компанії та інвестиції в якість.

Читайте також Психологічний хаб та свій бізнес: як переселенці починають життя заново на Львівщині

Також у звіті розкривається меценатство в освітніх і культурно-мистецьких проєктах та збереження історичного обличчя фармації.

Не одна наша компанія, а вся Україна, дуже багато бізнесів щодня задіяні в підтримці вимушених переселенців, малозабезпечених людей, Збройних Сил України, тих, хто постраждали від повені тощо. Це стає стандартом, етикою нашого життя,
– наголосив Олег Никулишин, генеральний директор і співвласник мережі D.S.

Компанія реалізує соціальні ініціативи й через діяльність інтерактивного музею "D.S.Таємна аптека" у Львові. Це простір для пізнавального дозвілля та емоційного відновлення для дітей і дорослих. Дітки-переселенці можуть відвідувати музей безкоштовно.

"Ми проводимо безкоштовні екскурсії для дітей внутрішньо переміщених осіб, для дітей Героїв України та захисників України, які зараз на фронті. Ми намагаємося співпрацювати з громадськими організаціями", – розповіла Тетяна, керівниця музею "D.S.Таємна аптека".

Соціальний звіт мережі аптек D.S.: дивіться відео

Сьогодні працює 385 аптек D.S. у понад 100 містах України. Соціальну звітність можна переглянути на сайті компанії.