Україна продовжує отримувати військову допомогу від міжнародних партнерів. Водночас волонтери та самі військові щоденно збирають кошти на автомобілі. Саме завдяки їм вдається не лише оперативно пересуватися лінією фронту, а й транспортувати поранених побратимів і посестер.

Читайте також Стартував національний проєкт зі збору на "бандерпічки": Зігрій своїх, щоб вороги палали

Військові збирають на автівку

Цього разу просимо вас допомогти зібрати кошти на автомобіль для підрозділу, в якому служить дизайнер каналу та сайту 24 каналу. Він від початку повномасштабного вторгнення разом зі своїми побратимами захищають Україну. І зараз потребують допомоги від тих, хто перебуває у тилу.

Нам доволі терміново потрібна допомога в придбанні коліс, щоб доїхати куди треба. Ну й багато всього іншого, звісно, але це вже будемо вирішувати поступово,
– написав військовий Ростислав Лабенський.

Військовий зазначив, що решту суми, яка залишиться після покупки автомобіля, передадуть волонтерам. Останні допоможуть дістати для хлопців те, чого вони потребуватимуть.

Нагадуємо, що немає надто малої або надто великої суми. Кожна гривня та копійка зараз надзвичайно важливі. Тож, якщо маєте можливість підтримати наших захисників, неодмінно зробіть це. Не забувайте, що кожен ваш донат наближає нас до перемоги!

Варте уваги – Черник вважає, що в кінці жовтня ЗСУ можуть отримати 24 літаки F-16: дивіться відео